Orborun

Eğlence Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5.11 Tl
  • Boyut 40 MB
  • Version 5.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Bulkypix
Hızlı tempolu ve çok eğlenceli bir oyuna hazır mısın?

Mükemmel bir oyuna hazır mısın? Becerilerini test edebileceğin hızlı ve tempolu koşabileceğin bir oyunda sınırlarını zorlamaya hazır ol ve eğlenmeye bak. Dokunarak daha iyisini yapamazsın emin ol koşmaya başla eğlenceyi yakala. Heyecan doruklara ulaşsın haydi durma daha da hızlan.

Orborun tam senin istediğin gibi hızlı çevik ve çok heyecanlı bir robot. Bölümleri onun daha hızlı koşmasını sağlayarak geçmelisin. Unutma her bölüm içinde yeni yetenek ve maceraları da saklar. İsteğe bağlı olarak bölümleri daha zor ya da daha kolay hale de getirebilirsin. Sinir sistemin daha önce hiç bu kadar zorlanmamıştır emin ol. Heyecana ortak olmak ve arkadaşlarını da buna dahil etmek istersen bu oyun sana bu imkanı da veriyor.

Bu oyun becerilerinizi geliştirirken eğlenmeniz için gereken her şeyi de size sunacaktır. Hatta arkadaşlarının derecesinin önüne geçebilir ve bunu paylaşarak herkese gösterebilirsin. Her zaman ilk denemede başarılı olamayabilirsin. Eğer başarısız olursan daha da fazla hakkın var. Yeniden oynayıp geçmeye çalışabilirsin. Arkadaşlarının puanlarına ve hangi bölümde olduklarına bakarak oyuna devam edebilirsin. Eğer sen de herkesten daha becerili olduğuna inanıyor ve bu oyunu benden daha iyi kimse oynayamaz diyorsan daha fazla bekleme hemen indir butonuna bas maceraya katıl

Orborun indir
DİĞER SÜRÜMLER